052-4356991

עגורני שער

עגורן שער בעל קורה כפולה

עגורן שער בעל קורה כפולה הוא הפופולרי ביותר בענף התעשייה של ישראל. בשל עלותו, קלות התחזוקה והתיקונים. ניתן לייצר אותו בגמישות רבה. ללא הגבלת קיבולת , ללא הגבלת גודל , עיצוב וייצור לפי תכונות רצויות. ניתן להשיג גבהי הרמה גבוהים בהרבה בהשוואה עגורני גשר בעלי קורה בודדת.

למרות שבדרך כלל משתמשים בעגורני שער בשדות פתוחים, ניתן להשתמש בהם גם במפעל. זהו יישום חלופי לעגורנים עיליים באזורים פנימיים במפעל .

עגורן שער בעל קורה כפולה

עגורן שער בעל קורה בודדת

עגורני שער בעלי קורה בודדת תפסו את מקומם בתחומי תעשייה רבים ביישומים יומיומיים פשוטים. בהשוואה למנופי גג כפולים , הוא קל יותר, חסכוני יותר ותופס פחות מקום.

זוהי מערכת המועדפת בדרך כלל לטווחי גשרים קצרים. עם זאת, אין הגבלה מבחינת גודל, גודל וקיבולת בנקודת הייצור. עם זאת, הוא מועדף בדרך כלל במקומות עם מרווח סרנים קטן יותר (פחות מ-15 מ’).

עגורן שער בעל קורה בודדת

עגורן שער לתעשיה גדולה

עגורני שער לתעשיה גדולה , אותם אנו מכנים עגורנים מיוחדים, הפועלים בתנאי תפעול כבדים ושימוש אינטנסיבי, מעוצבים בהתאמה אישית ללקוח ומתוכננים עם תשתית הנדסית גבוהה. הפתרונות המוצעים הם עגורנים חצי אוטומטיים או אוטומטיים מלאים בהתאם לצרכי התהליך של כל מגזר. מנופי תהליכים כבדים בדרגת FEM המשמשים בתעשיית הברזל והפלדה , מתקני תעשייה כבדה ותעשיות דומות הם מנופים שבהם ניתן להשתמש גם באביזרי עומס כגון דלי , פוליפ או אלקטרומגנט. אנו יכולים גם לייצר מנופים חסיני אקס מכל המעמדות העובדים בסביבות עם חומרים פטרוכימיים וחומרים דליקים ונפיצים דומים.

עגורן שער לתעשיה גדולה

עגורן שער על מסילות

אלו הם עגורנים המועדפים ליישומי נשיאת עומס באזורים פנימיים או חיצוניים. כמו כן, אלו הן מערכות שבהן קורות גשרים מותקנות על משטחי גב ורגלים כאלה ניידות בנתיב נסיעה מקובע לקרקע עם קבוצת נשיאת גשר. מנופי גשר נוסע עם קורות כפולות וקורות בודדות נותנים יתרון בשימושים למטרת אחסון מטען ומסוף ימין/שמאל למטרת השימוש.
 
תחום השימוש עבור מנופי גשרים נוסע מורכב ממפעלי ייצור תעשייתי, בתי מלאכה, מפעלי הידרואלקטריות, סכרים, חותכי שיש, מחסני אחסון מלאי, מגזרי נמל וכו’.
עגורן שער על מסילות

עגורן שער מתקפל

ישנם אתרים רבים בעלי צורך עגורן הרמה נייד ובכמויות גדולות. כאשר כל אפשרויות ההתקנה מוצו, ה- עגורן שער מתקפל מופיע כפתרון אידיאלי. קלות וחוזקה הם היתרונות של עגורן עילי אלומיניום.

עגורן זה מותקן על גלגלים ומתאים עבור פנים או חוץ. ניתן להזזה בקלות עם עומס על קרקע חלקה ונקייה.

עגורן שער מתקפל

עגורן עילי נייד

עגורן עילי נייד ניתן להזזה קלה בעומס. עגורן בעל 4 גלגלים הוא כלי לשימוש אינטנסיבי עם חוסן גבוה. העברה ידנית של מטען בעל משקל בקלות רבה. ניתן לפי בקשת הלקוח להתאים להרמת מטענים 500-5000 ק”ג ומגובה של 2.5 ועד ל-8 מטר גובה.

עגורן שער נייד

עגורן שער נייד פרופיל חלול

עגורן שער שאינו ניתן להזזה תחת עומס מותקן על 4 גלגלים גלגלים ומיועד במיוחד לשימוש פנימי. עגורן שער נייד מרותך וניתן לפירוק ל-3 חלקים. העברה ידנית של המטען בלבד. עגורן עילי זה בנוי עם חתך חלול המאפשר התקנה של מנוף הרמה חשמלי או ידני.

עגורן שער נייד פרופיל חלול

עגורן שער 360 ממונע ללא מסילות

ליצרנים רבים יש מוצר דומה אך עגורן זה מייחד את עצמו ביכולתו להרים עומס עד 6.3 טון על ידי תנועה וסיבוב לכל כיוון באמצעות קופסת כפתורים או שלט רחוק.
זמין עם טווח של עד 10 מ’ וגובה של 6 מ’ כסטנדרט. עגורן 360 הממונע נותן לך גם את האפשרות להעביר בקלות מטען כבד מבית מלאכה לאחר. בטיחות השימוש מובטחת הודות ל-4 פגושים. למשקוף יש גם אפשרות להפעיל את עצמו על ידי היפוך כיוון המנועים והקולט המחובר לאספקת החשמל.

Scroll to Top

לפרטים נוספים נא למלא את הפרטים

דילוג לתוכן